Potisky textilu

Lidé odjakživa dávají rádi najevo svoji originilitu. Nyní máte i Vy možnost projevit ji tak, že si oblečete třeba tričko nebo mikinu s vlastním motivem. Ať už se jedná o komický nápis nebo obrázek, odedneška jej můžete nosit třeba na zádech. Navíc za bezkonkurenční ceny.

Takovou nabídku mohou ale využít i společnosti například pro potisk firemního textilu logem. Při velkém množství kusů totiž cena potisku ještě klesá.

Co nabízíme?

  • návrh motivu podle požadavků
  • převedení motivu do vhodného formátu z Vámi dodaných podkladů
  • potisk triček, mikin, čepic a dalšího textilu
  • realizace motivu zažehlením fólie nebo (při větším množství) sítotiskem

Jak to funguje?

Pro potisk textilu existují dvě alternativy. Při první se pomocí plotteru vyřízne motiv ze speciální fólie a ta je pak přenesena na textil a následně zažehlena. Druhá metoda zvaná sítotisk využívá speciálně připravených šablon, přes něž je protlačována barva na textilii.

Jak zjistit, která metoda je nejlepší?

Nejvhodnější metodu pro realizaci Vaší objednávky Vám samozřejmě automaticky nabídneme sami. Obecně platí, že potisk textilu fólií se hodí na jednoduché motivy s malým počtem kusů. Naproti tomu sítotisk umožňuje vytvořit výhodněji velké množství textilu se stejným motivem, který je navíc velmi odolný. Vy se ovšem o technologii nemusíte vůbec starat, sami Vám doporučíme tu nejlepší a následně ji i zrealizujeme.

Jak mám dodat podklady?

Ideálním formátem pro všechny typy potisků jsou vektorové soubory CDR, AI nebo PDF dokumenty. Pokud nic takového nemáte, motiv sami do vektorového formátu převedeme například z dostatečně velkého JPG obrázku. Při sestavování objednávky Vám poradíme, jak nejlépe dodat podklady pro poptávaný produkt.