Reklama a polepy

V dnešní době je dobrým zvykem, že každá firma si vytváří svoji vlastní identitu – používá sjednocený vizuální styl papírových i digitálních dokumentů. Výborný doplněk pak představuje i polep firemních vozidel, trika nebo propisky s logem společnosti či reklamní štíty a billboardy.

Co nabízíme?

  • návrh motivu podle požadavků
  • polepy firemních a osobních vozidel
  • polep výlohových ploch, reklamních štítů, informačních a navigačních tabulí
  • velkoformátový digitální tisk samolepek, transparentů
  • tisk na PVC, sendvičové desky, výroba A-stojanů
  • vše ve vysoké kvalitě a na profesionálních strojích

Jak to funguje?

V případě polepu se připravený motiv pomocí plotteru vyřízne ze speciální fólie a ta je pak přenesena na požadovaný předmět. Fólie jsou odolné vůči dešti, a proto je možné použít je i pro polep vozidel.

Pro digitální tisky dokonce ani není potřeba vektorových podkladů. Rastrový motiv je zkrátka na cílový materiál natištěn tak, jak jej dodáte, popř. jak jej připravíme.

Jak zjistit, která metoda je nejlepší?

V případě reklamních materiálů není snadné rozhodnout, která z technologií se nejvíce hodí právě pro Váš produkt. Pokud však máte představu, jak by měl vypadat, můžete využít poptávkového formuláře a nezávazně se o možnostech informovat. O použité metodě většinou rozhodují finance nebo náročnost zpracování motivu. Zvolené technologie pro Vaši objednávku s Vámi samozřejmě budeme konzultovat a doporučíme Vám ty nejvhodnější.

Jak mám dodat podklady?

Jak již bylo zmíněno, záleží na technologii, jíž bude Vaše zakázka zpracovávána. Jedná-li se o polep foliemi, ideální formát představují vektorové soubory CDR, AI nebo PDF dokumenty. Pokud nic takového nemáte, motiv sami do vektorového formátu převedeme například z dostatečně velkého JPG obrázku. Zajímáte-li se o velkofor­mátový digitální tisk, jako podklad postačí např. JPEG obrázek v dostatečně velkém rozlišení.

Při sestavování objednávky Vám poradíme, jak nejlépe dodat podklady pro poptávaný produkt.